czwartek, 23 września 2021

Classic Alice Cheshire Cat Aika


Miałam poczekać z tym postem, aż uszyję wszystkim trzem pannom jakieś nowe stroje i będę mogła je zaprezentować jak należy. Jednak tak bardzo cieszę się z nowego nabytku, że zmieniłam zdanie. ;)

Dzięki Myshy trafiła do mnie kolejna panienka z Azone International - Pure Neemo Ex Cute 10th Best Selection Classic Alice Cheshire Cat Aika 2014. Ludzie, ale mają długie nazwy. ;)

Cieszę się z niej ogromnie, bo Azonki są moją ogromną słabością - uwielbiam te lalki, kojarzą mi się z dzieciństwem i Czarodziejką z Księżyca, której byłam wielką fanką. Są urocze, wyglądają cudnie w słodkich sukienkach z falbankami i ogólnie nie ma we mnie za grosz obiektywizmu, jeśli o nie chodzi. :)

I was supposed to wait with this post until I sew some new outfits for all three girls and I could present them properly. However, I am so happy with the new girl that I changed my mind. ;)

Thanks to Mysha another girl from Azone International came to me - Pure Neemo Ex Cute 10th Best Selection Classic Alice Cheshire Cat Aika 2014. Wow, but they have long names. ;)

I am very happy about it, because Azone girls are my great weakness - I love these dolls, they remind me of my childhood and Sailor Moon, which I was a big fan of. They're cute, they look gorgeous in cute frilly dresses, and overall I don't have objectivity at all when it comes to them. :)


Nową panienkę przywitały Mia i Himeno. 

The new lady was welcomed by Mia and Himeno.Aika jest odrobinę mniejsza od Mii (jest na ciałku w rozmiarze S). Ma srebrne włosy i cudne oczy wpadające w granat i fiolet. Jak zawsze jestem absolutnie zachwycona jakością ubranek produkowanych przez Azone. Są uszyte z doskonałych materiałów i z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Jej strój ma kocie dodatki - kokardę z ogonem i wielkie rękawice w kształcie kocich łap. Powiem szczerze, że o ile sama sukienka podoba mi się ogromnie, to wszystkie pozostałe elementy raczej zostaną w pudełku na stałe. ;)

Aika is a bit smaller than Mia (she has S size body). She has silver hair and gorgeous eyes that fall into navy blue and purple. As always, I am absolutely delighted with the quality of the clothes produced by Azone. They are made of excellent materials and with attention to the smallest details.

Her outfit has cat accessories - a bow with a tail and huge gloves in the shape of cat's paws. Honestly, I like the dress itself very much, but all the other elements will probably stay in the box for good. ;)
Jak widać im więcej lalek, tym weselej. :)

Na koniec jeszcze Aika w kompletnym stroju, o którym wspominałam. Fartuszek się nieco pomiął w pudle, ale i tak nie zamierzam go używać. Czarne mankiety są niestety sprawcami plam na nadgarstkach, bo tworzywo złapało kolor. Ale nic to, Aika już jest w trakcie terapii odbarwiającej i mam nadzieję, że akcja zakończy się sukcesem. ;)

Z pewnością Azonki będą pokazywać się na blogu nie raz, i nie dwa. :)

Pozdrawiam Was gorąco!

As you can see, the more dolls, the merrier. :)

Finally, Aika in the complete outfit I mentioned. The apron is a bit crumpled in the box, but I'm not going to use it anyway. The black cuffs are unfortunately the cause of stains on the wrists because the doll has caught the color. But that's okay, Aika is already undergoing discoloration therapy and I hope it will be a success. ;)

Certainly Azone ladies will appear on the blog more than once or twice. :)

I greet you warmly!21 komentarzy:

 1. Somebody is afraid of strangers ;) unless they bring giant cat paws. Fun little story. I hope you can get the stains off. Congrats on the new girl!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You have to be careful, right? ;) So far, the discoloration resists my attempts to remove them, but I'm not giving up.

   Usuń
 2. To piękne lalki, nawet mnie zauroczyły. I choć Aika jest bardzo ładna, to Himeno nadal zostaje moją ulubienicą. Podziwiam jak pięknie maleństwo pozuje z tymi kocimi łapkami. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają coś w sobie. :) Choć moja Siostra uważa, że są najbardziej dziwaczne w mojej kolekcji i kojarzą jej się z jakimś horrorem. xD Nie wiem z jakim, bo ja nie oglądam. xD

   Usuń
 3. Joanna I have to agree that Azone dolls have extremely long names, but they do make lovely dolls with very pretty clothes. It's a pity that they go overboard with accessories like they do with the names...it's almost like they don't know when to stop.
  Your trio look beautiful together, I like the differences in size.
  Big hugs,
  X

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I think it depends who is buying. I think that many customers are pleased with all these accessories. But I don't need them. ;)
   I love how they look togheter. :)

   Usuń
 4. Różnorodność lalkowa jest potrzebna! Daje oddech od kochanych Barbioszek i innych stałych lalek :)))
  Twoje trzy dziewczynki są niezwykłe i śliczne! Pięknie pozują! Oj, tak, gdy ubranka są dobrze uszyte to aż serce rośnie :))) Oby to było normą u wszystkich producentów ;-)
  Pozdrowienia serdeczne :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie! Dlatego w mojej kolekcji jest taki misz-masz. xD
   No niestety z tymi ubrankami to jest przepaść. Mattelowi bliżej do lalkowych wycinanek z papieru, jeśli chodzi o jakość. ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Bardzo ładne laleczki - ich uroda jest oryginalna!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się ogromnie podobają, ale jak wiadomo - każdy ma swoje ulubienice. ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Wszystkie trzy są urocze i słodkie pod każdym względem. I ja zachwycam się ich urodą. Gratuluję kolejnej pięknej dziewczynki w kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję prześlicznego, nowego nabytku! Aika jest cudna, a jej srebrzystobiałe włoski nastawiają mnie do niej jeszcze pozytywniej. No i te kocie łapcie! Aaach, bronię się przed Azonkami i ich słodkimi pyszczkami, ale nie wiem, jak długo jeszcze zdołam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :)
   Uważaj, uważaj... Jak przyjdzie jedna, przyciągnie następne. xD

   Usuń
 8. Congrats on the new addition! She is very cute. I used to have this girl too but I sold her years ago.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! :) She is so sweet. I can't wait to sew for all three of them. :)

   Usuń
 9. Adorable and funny! Congrats on the new arrival!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Wasze komentarze!

Thank you very much for your comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...