czwartek, 18 listopada 2021

Wieczny niedoczas | Eternal lack of time

Znów wpadłam w jakąś pętlę czasu - na wszystko go brakuje... Cały czas coś szyję oczywiście, ale nawet nie za bardzo mam czas na robienie zdjęć...

A czeka parę rzeczy w kolejce - mam Wam do pokazania np. piękne miniatury, które ostatnio powiększyły moją kolekcję lalkowych drobiazgów. I meble do przyszłych dioram. I chatkę czarownic wersję 4.0, która już jest prawie gotowa (ale na dokończenie jej na tip-top również nie mogę znaleźć chwili...).

Na razie wrzucam tylko parę zdjęć z całą kolekcją spodni. Ci, którzy zaglądają na mój profil na Instagramie już je pewnie widzieli, ale chciałam i tu pokazać tych kilka ujęć.

I fell into some time loop again - it is missing for everything... I sew something all the time, of course, but I don't even have much time to take pictures...

And there are a few things in the queue I want to show you. For example, beautiful miniatures, which have recently enlarged my collection of dolls' trinkets. And furniture for future dioramas. And the witches' hut version 4.0, which is almost ready (but I can't find a moment to finish it in tip-top as well...).

For now, I'm only posting a few photos with the entire collection of pants. Those who visit my Instagram profile have probably already seen them, but I wanted to show you these few shots here.Spodnie w różnych kolorach i rozmiarach. :) Które podobają Wam się najbardziej?

Pants in various colors and sizes. :) Which do you like the most?

W poprzednim poście zielonooka nieznajoma pokazywała szal w kolorze mięty. Dziś Luiza zaprezentuje jeszcze kilka siatkowych, szydełkowych szali, które zrobiłam gdzieś w międzyczasie.

In the previous post, the green-eyed stranger showed a mint-colored scarf. Today Luiza will present a few more crochet scarves that I made somewhere in the meantime.
Pozdrawiam Was gorąco!

I greet you warmly! 


 

15 komentarzy:

 1. Cóż, Twoje jeansy nieodmiennie zachwycają, pod każdą postacią i w każdym wariancie kolorystycznym :)Uwielbiam takie zbioróweczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautiful. And I know exactly how you feel. Wouldn't it be great to have a box where all the wasted time goes, where you could save it for later when you need it?

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne stylizacje- zagapiam się z uznaniem

  OdpowiedzUsuń
 4. Porywające! I gdyby nie chęć uszycia choć namiastki tych wspaniałych dżinsów to zamówiłabym wszystkie :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też ostatnio na nic nie mam czasu... niestety, na szycie też nie :(. Ale zawsze mogę przynajmniej wpaść do Ciebie i spojrzeć na Twoje fantastyczne dzieła. Gacioszki rewelacyjne, chyba najbardziej podobają mi się te bladoróżowe. A z szali zdecydowanie wybrałabym ten złotawy! Listopad tak mnie przygniata, że wszystko, co kolorowe, od razu poprawia mi humor :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje spodnie są genialne, mnie się miętowe najbardziej podobają. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Those of us who sew, knit or crochet completely understand your lack of time to take photos, but you have to admit busy hands keep you out of trouble. 😂

  As far as the jeans go Joanna, I think I prefer the blue and aqua the best. The crochet shawls are all beautiful, but the black one would look wonderful with an evening dress.
  Big hugs,
  X

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze rozumiem co znaczy mieć mnóstwo zdjęć i nie mieć czasu na publikacje:)Czekam na chatkę czarownic i miniaturki a spodnie podobają mi się we wszystkich kolorach. Też chciałabym umieć takie szyć, ale póki co podziwiam tylko pracę innych, bo maszyna stoi w piwnicy zepsuta już kilka lat :( Na razie więc skupiam się na robieniu miniatur.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie piękne!!!
  Co do braku czasu - mam tak samo; chciałabym na raz wszystko zrobić, a niestety tak się nie da! Już nie mówię o dokończeniu zaczętych ubranek dla lalek; koszyk się zapełnia, a ja sięgam po kolejny projekt i pytam samą siebie - po co??? Nie lepiej skończyć od razu? No właśnie ...
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne są te kolorowe dżinsy, szczególnie miętowe bardzo mi się podobają. I te szale :-) Jak zawsze wszystko perfekcyjne :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudne są te spodnien:) Mi też przypadły do gustu te miętowe :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Znam to doskonale. Brak czasu na cokolwiek jest strasznie frustrujący.
  Wspaniałe spodnie i koszulki. Normalnie jeansy jak prawdziwe dla człowieka. Jestem zachwycona. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Spodnie podobają mi się wszystkie. Są absolutnie perfekcyjne. A i szale są super.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Wasze komentarze!

Thank you very much for your comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...