sobota, 25 maja 2024

Poziomka | Wild strawberry


Poszłam pozbierać poziomki i... zrobiłam lalkowe zdjęcia. Standard. Też tak macie? ;)

Ale poziomki w ostatnich promieniach zachodzącego słońca aż się prosiły o kilka kadrów. Złapałam więc małą Hildę (2019 Club Chelsea, Just be you) i aparat, aby te kadry złapać.

I went to pick wild strawberries and... took doll photos. Standard. Do you have that too? ;)

But the wild strawberries in the last rays of the setting sun were begging for a few frames. So I grabbed little Hilda (2019 Club Chelsea, Just be you) and my camera to capture these frames.


To maleństwo pojawiło się już w poście z Doll Tour Poland i wyjazdu do Łańcuta. Generalnie nie przepadam za lalkami-dziećmi. I nie mam ich zbyt wiele. Ale to małe rude trafiło mi się jakiś czas temu, po czym dowiedziałam się o ruchomych ciałkach w odpowiednim rozmiarze (Obitsu11). I w tej kombinacji okazało się, że to całkiem urocza lalka. Dodałam jej jeszcze trochę piegów i proszę. No słodziak.

Hilda oczywiście będzie miała swoje miejsce w wiedźmim uniwersum, ale potrzebuje jeszcze odpowiedniego stroju. I jak na razie będzie najmłodszą przedstawicielką klanu rudych wiedźm. ;)

This baby has already appeared in the post from Doll Tour Poland and the trip to Łańcut. Generally speaking, I don't like baby dolls. And I don't have many of them. But I came across this little redhead some time ago, and then I found out about articulated bodies in the right size (Obitsu11). And this combination turned out to be quite a cute doll. I added some freckles to her and there you go. Oh, sweetie.

Hilda will of course have her place in the witch universe, but she still needs the right outfit. And for now, she will be the youngest representative of the clan of red witches. ;)

Ostatecznie poziomki też udało mi się zebrać. ;)

Miłego weekendu!

Eventually, I also managed to collect wild strawberries. ;)

Have a nice weekend!

6 komentarzy:

  1. Zdjęcia słodkie okrutnie, nie tylko od poziomek 😊! Witamy najmłodszą, uroczą wiedźmę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Też nie przepadam za lalkowymi dziećmi, ale obitsu zdecydowanie dodaje jej uroku! Słodziak z niej! ❤️A zdjęcia bardzo apetyczne 😍

    OdpowiedzUsuń
  3. Cute doll. Beautiful photos🍓🍓🍓

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Wasze komentarze!

Thank you very much for your comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...